O Zamio

 

je skúsená a rokmi svojimi zákazníkmi overená spoločnosť, ktorá sa zaoberá pestovaním rôznych poľnohospodárskych plodín ako aj drobného ovocia. Časť poľnohospodárskej činnosti spoločnosti je začlenená do ekologického poľnohospodárstva, kde pestuje BIO OVOCIE (arónia, čierne ríbezle a baza čierna).

ARÓNIA je pestovaná s profesionálnou starostlivosťou na BIOFARME za prísne kontrolovaných podmienok dodržiavania zásad ekologického poľnohospodárstva. BIOFARMA Zamio s.r.o patrí k najväčším pestovateľom arónie na Slovensku. Plantáže BIO ARÓNIE s dostatkom vlahy a slnka sa nachádzajú na východnom Slovensku a majú výmeru viac ako 20 ha.

V letnom období ponúka zákazníkom plody tejto superplodiny v čerstvom stave ako aj mrazené. Celoročne je dostupná v skladoch arónia mrazená v bio kvalite, ako aj ďalšie výrobky z nej. Pri výrobe BIO potravín od Zamio: sušenej arónie, čaju, smoothie prášku, pečeného čaju a 100% šťavy sú dodržiavané prísne kritéria HACCP a bezpečnosti potravín, ktoré sú v súlade s platnou legislatívou. Arónia je jedna z mála plodín, ktorá mrazením nestráca svoje výživové a nutričné vlastnosti.