Arónia

100% BIO ovocná šťava


100% ovocná šťava pre celú rodinu z prvého priameho lisovania z plodov prémiovej kvality BIO Arónie, kvalitné plody z certifikovaných ekologických plantáží. Bez pridaného cukru alebo iných sladidiel. Bez farbív, aróm a konzervacných látok. Vyrobená lisovaním za studena a šetrne pasterizovaná. Vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

Dostupné aj:

Arónia - Jablko

Arónia - Rakytník

Arónia - Rakytník - Jablko

Arónia - Cvikla

Vyrábame v balení: 700ml, 3 litre, 5 litrov

Naše produkty môžete objednať ako spotrebiteľ ale aj ako veľkoobchod pohodlne online v našom eshope

Superpotravina

BIO Arónia je

bohatým zdrojom antioxidantov, vitamínov, bioflavonoidov, polyfenolických zlúčenín, minerálnych látok potrebné k správnej životospráve. Obsahujú prírodný sorbit vhodný pre diabetikov.

Plody arónie majú blahodarný vplyv na krvný obeh, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a krvný tlak. Odporúčajú sa pri arteroskleróze. Prospešné sú aj pri cukrovke – obsahujú totiž prírodný sorbit – sladidlo vhodné aj pre diabetikov.

Cenný je nielen obsah vitamínov, ale aj bioflavonoidov, rutínu pre pevné cievy, ktoré sa z plodov extrahuje na výrobu liečiv, ďalej železa, jódu, fluóru, mangánu a ďalších mikroelementov, nevyhnutných pre pevné zdravie a vitalitu.

BIO produkty Zamio

Kontolovaná výroba BIO produktov


Pri výrobe našich BIO produktov : sušenej arónie, čaju, smoothie prášku, pečeného čaju a 100% šťavy sú dodržiavané prísne kritéria HACCP a bezpečnosti potravín, ktoré sú v súlade s platnou legislatívou.


100% ovocná šťava BIO Arónie
Z plodov prémiovej kvality

BIO Arónia

Priamo lisovaná 100% štava


100% ovocná štava z prvého priameho lisovania z plodov BIO arónie ciernoplodej pre celú rodinu

Bez pridaného cukru alebo iných sladidiel
Bez farbív, aróm a konzervacných látok
Z ekologického polnohospodárstva
BIO certifikácia
Vyrobená lisovaním za studena
Šetrne pasterizovaná
Vhodná aj pre vegetariánov a vegánov

Zravie na každý deň

Užite si každý den trochu arónie


Pre výrobu lahodnej organickej aróniovej 100% štavy používame kvalitné plody arónie z našich certifikovaných ekologických plantáží. Arónia má vysoký obsah antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, organických kyselín a prírodných farbív. Bez ohladu na to je dôležitá rozmanitá a vyvážená strava ako aj zdravý životný štýl.

Odporúcame 100 ml štavy denne. Pred použitím dôkladne premiešajte. Štavu je možné podávat neriedenú ako aj zriedenú s vodou alebo cerstvou vylisovanou štavou (jablkovou, pomarancovou a inou)

Účinky na zdravie

Plody arónie majú blahodarný vplyv


Plody arónie majú blahodarný vplyv na krvný obeh, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a krvný tlak. Odporúcajú sa pri arteroskleróze. Prospešné sú aj pri cukrovke – obsahujú prírodný sorbit – sladidlo vhodné aj pre diabetikov. Cenný je nielen obsah vitamínov, ale aj bioflavonoidov, rutínu pre pevné cievy, ktoré sa z plodov extrahuje na výrobu lieciv, dalej železa, jódu, fluóru, mangánu a dalších mikroelementov, nevyhnutných pre pevné zdravie a vitalitu.

Zamio s.r.o

Certifikovaná BIO Farma


Zamio s.r.o patrí k najväčším pestovateľom arónie na Slovensku. Zaoberáme sa pestovaním rôznych poľnohospodárskych plodín a drobného ovocia. Časť poľnohospodárskej činnosti spoločnosti je začlenená do ekologického poľnohospodárstva, kde pestujeme BIO OVOCIE (arónia, čierne ríbezle a baza čierna).